Имаме удоволствието да Ви представим едно страхотно предложение за двуетажна къща в м-ст Пчелина, гр. Варна.
Къщата е ситуирана на южен склон с панорамна гледка към града, морето и езерото.
_%20506x%20900.jpg)
Районът е лесно-достъпен на 5 минути от центъра на града, в близост до основни пътни артерии, магазини, училища и детски градини.
Тишина и спокойствие са една от основните характеристики на локацията.
Изложението и френските панорамни прозорци, гарантират много слънце и топлина през целият ден.
Разпределението на помещенията е както следва:
На етаж I – Голяма дневна – 54 кв.м. с южно изложение и прозорци високи 2,35 метра. От дневната се излиза на веранда – 20 кв.м. Допълнително на етажа има килер и тоалетна.
На етаж II – 3 спални, една от които със собствен дрешник и баня с тоалетна. Допълнително на етажа има баня и тоалетна, перално помещение и балкон.
Към всяка от къщите има по 2-ва броя паркоместа Срокът за завършване е 1 година.
По желание на клиента могат да бъдат направени подобрения по време на строителството, както и да бъдат завършени до ключ.
Къщите се строят по съвременна технология с много добавена стойност – дограма с троен стъклопакет, камък по фасадата, соларни панели, фина гипсова шпакловки и външна система за топлоизолация с 10 години гаранция на Вебер.
Къщата се продава в степен на завършеност по БДС.
_%20675x%20900.jpg)
_%20675x%20900.jpg)
За да бъдете сред първите, които ще научат за проекта, моля свържете се с Комфорт Брокърс на www.komfortbrokers.com или тел. 052/ 600 458.
*публикация
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 24 юли 1974 г. в НРБ е пуснат първия електрически ток, произведен в АЕЦ Козлодуй
Дата: 24/07, 04:00
Рожден ден има Росен Петров
Дата: 24/07, 03:00
Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 24/07, 02:40
Нови камери следят за опасни маневри по пътищата в Европа
Дата: 24/07, 02:00
Пожар пламна в центъра на София
Дата: 24/07, 01:30