кадри bTV
редактор Веселин Златков
Бурята в четвъртък вечер във Варна се превърна в акцент на дългосрочната прогноза на климатолога проф. Георги Рачев по bTV. „Такова нещо, през април два пъти да вали сняг във Варна, аз наистина не помня”, призна той.
„Няма да има повече сняг!”, заяви категорично Рачев, като допълни, че Страстната седмица преди Великден ще бъде топла. „Ще бъде като ранно лято”, зарадва зрителите професорът и допълни, че максималните температури ще надхвърлят 20 градуса.

Климатологът съобщи също, че от началото на седмицата ще започне масово топене на снега в планините, което дава надежда за напълването на язовирите.
От събота ще спрат валежите в страната, а следващият четвъртък ще е най-топлия ден преди Великден, каза още проф. Рачев.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Задържаха непълнолетен за кражба на кола във Варненско
Дата: 06/01, 09:27
Осем от рисковите дерета в област Варна вече са почистени
Дата: 06/01, 09:23
Старт на Системата за влизане/излизане на ЕС по граничните ни пунктове
Дата: 06/01, 09:06
Виктор Николаев: Не знам как се кара кола настрани
Дата: 06/01, 09:01