Задържаха 29-годишен за убийството на възрастен мъж в крумовградско село


Дата: 08/01, 11:29

Снимка: Булфото, илюстративна

Мъж на 89 години е бил убит в района на автобусна спирка в крумовградското село Горна Кула, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Кърджали и допълниха, че установен и задържан като съпричастен по случая е 29-годишен жител на селото.

Възрастният мъж е нападнат, нанесени са му удари по главата и тялото. Тялото е транспортирано за аутопсия в Отделението по съдебна медицина в болницата в Кърджали, посочва БТА. Дежурна оперативна група е извършила оглед и е образувано досъдебно производство.

От пресцентъра на Окръжна прокуратура - Кърджали допълниха, че сигнал за починалия мъж е подаден на 7 януари около 10:30 ч. на тел. 112. Установено е, че починалият е бил нападнат от задържания С. Х., заподозрян, че е нанесъл ударите, вследствие на които 86-годишният е починал.

Обвиняемият С. Х. е задържан за срок до 72 часа с постановление на наблюдаващия прокурор. Разследването продължава по текстове от Наказателния кодекс - за убийство.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Проф. Ива Христова: Един болен от грип може да зарази повече от трима
Дата: 09/01, 08:57

Шофьор с крадена кола се вряза в оградата на детска градина в Царево
Дата: 09/01, 08:47

Водещ турски експерт по репродуктивно здраве консултира безплатно български пациенти във Варна
Дата: 09/01, 08:40

Пътищата във Варна и областта са проходими при зимни условия
Дата: 09/01, 08:35

Баба Митка за бурята в Меден Кладенец: Голям страх, всичко тече вкъщи, покривът свлякан на комина
Дата: 09/01, 08:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия