Булфото
ПП "Републиканци за България" няма да участва в предстоящите парламентарни избори, които ще се проведат на 9 юни, съобщиха от партията на Цветан Цветанов.
Формацията подаде регистрация за участие в ЦИК на 23 април, но въпреки това няма да участва в предстоящия вот нито самостоятелно, нито в коалиция.
"Ние от Републиканци за България смятаме, че скоро в България няма да има стабилно редовно правителство. Категорични сме, че бихме работили с партии и хора, които не имитират грижа за бъдещето на България, а искат реално развитие и ще пазят достойнството на държавата и нейните граждани. В момента не намираме отговорни и искрени партньори, с които да осъществим тези цели. Знаем, че този момент ще дойде", казват от партията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С тежка черепно-мозъчна травма е детето, което днес бе блъснато в Пловдив
Дата: 06/05, 23:00
Тръмп: Много е възможно да бъде постигнато споразумение с Иран
Дата: 06/05, 22:58
Мелони изобличи разпространението в интернет на нейно дийпфейк изображение
Дата: 06/05, 22:50
На 7 май променят движението в участък от "Тракия" за подмяна на тол камера
Дата: 06/05, 22:40
Израел нанесе удар срещу Берут за първи път след обявяване на примирието
Дата: 06/05, 22:28