Цветанов се отказва от изборите на 9 юни


07/05/2024, 14:27

Булфото

ПП "Републиканци за България" няма да участва в предстоящите парламентарни избори, които ще се проведат на 9 юни, съобщиха от партията на Цветан Цветанов.

Формацията подаде регистрация за участие в ЦИК на 23 април, но въпреки това няма да участва в предстоящия вот нито самостоятелно, нито в коалиция.

"Ние от Републиканци за България смятаме, че скоро в България няма да има стабилно редовно правителство. Категорични сме, че бихме работили с партии и хора, които не имитират грижа за бъдещето на България, а искат реално развитие и ще пазят достойнството на държавата и нейните граждани. В момента не намираме отговорни и искрени партньори, с които да осъществим тези цели. Знаем, че този момент ще дойде", казват от партията.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортал: Отборът на Берое изпада по служебен път
Дата: 07/05, 01:30

Мъж от Асеновград излезе от затвора, почерпи се по този повод и се озова в ареста
Дата: 07/05, 01:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 00:30

Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Дата: 07/05, 00:30

Световен анализатор за ситуацията с Григор Димитров: Тенисът е жесток спорт
Дата: 07/05, 00:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия