Редактор: Александър Дечев
Кадри: "Нова телевизия"
Любопитна ситуация се разигра в началото на днешния епизод на "Хелс китчън".
Главни герои в него бяха Бони и Гатьо. Поп-фолк певицата се яви преди предстоящото състезание без гипса на ръката си, с който бе снощи. Тогава тя каза, че е с пукната кост от играта, с която заедно с Гатьо трябваше да бягат за продукти вързани с белезници един към друг.
_%201052x%201544.jpg)
"Последният път работих с гипс, защото бях с пукната кост на лявата ръка. Но снощи бях на лекар, махнаха ми шината и съм във топ форма", похвали се Бони.
_%201100x%201692.jpg)
"Как е ръчичката?", я попита шеф Виктор Ангелов преди старта на играта.
"Благодаря, добре. Минаха вече пет дни и съм добре", отговори тя.
_x.jpg)
Ситуацията обаче изуми "железният" войник Пеньо Гатевски-Гатьо.
_%201096x%201636.jpg)
"Беше си счупила ръката, беше с гипс, а днес е здрава. Не знам, явно нейното ДНК е някакво нечовешко и много бързо възстановява", каза пред камерата шокираният участник от сезон 5 на "Игри на волята".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Съдът потвърди отнемането на имот в Баба Алино в полза на държавата
Дата: 08/07, 12:38
Тръмп обяви примирието САЩ-Иран за приключило. Петролът пак поскъпва
Дата: 08/07, 12:28
България получава от Белгия и Нидерландия седем кораба за противоминна борба
Дата: 08/07, 12:24
ГДБОП ще може да издава заповед за премахване и да блокира достъпа до терористично съдържание в интернет
Дата: 08/07, 12:20
Демерджиев: МВР пое издирването на 11-годишната Наталия, не сме доволни от действията на областната дирекция
Дата: 08/07, 12:121 Коментар