Глоби за разкопаване на общински терени в Балчик при бавещи се ремонти


Дата: 19/12, 15:19

Булфото

Нова наредба за реда и условията за извършване на строителни и монтажни работи на елементи от техническата инфраструктура, свързани с разкопаване на общински терени, влиза в сила за територията на Община Балчик. Тя бе гласувана на последната сесия на местния парламент на 18 декември. Целта - да се въведе ред в безразборното разкопаване, обоснова се като вносител балчишкият кмет. „Досега чакахме компенсации да ни се възстановят разходите, а вече ще глобяваме, глобата е събираема, защото е публично вземане“, поясни Николай Ангелов разликите.

На текстовете в нея реагира съветникът Димитър Николов, който е и началник на ВиК – Балчик. Той подкрепи, че трябва да има контрол, но притесненията му са в кратките срокове за уведомления и депозити, предаде Радио Варна. 

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Малчев: Властта падна, защото реши, че няма значение какво мислят хората
Дата: 19/12, 19:15

НАП стартира подкаст за приемането на еврото
Дата: 19/12, 19:04

Калфин: Властта падна, защото излязоха много хора на улицата
Дата: 19/12, 18:521 Коментар

Над 20 години дарителство в А1
Дата: 19/12, 18:50

Коледните празници наближават: Варненци пазаруват желани подаръци за цялото семейство от магазин "Фемили" на ул. „Д-р Анастасия Железкова“ 35
Дата: 19/12, 18:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия