Дебора Михайлова е абитуриентка! 18-годишното момиче от Стара Загора, която преди година бе нарязано с макетно ножче, пусна снимки в профила си в Инстаграм преди бала.

Тя е с розов тоалет и обувки и перлена огърлица. Преди месец Дебора сподели кадри от последния си ден в класната си стая, предаде България днес.
https://www.bgdnes.bg/bulgaria/article/17979212

„Днес беше доста емоционален ден за мен! Беше последния учебен ден в училище!“, написа тя тогава. реклама „От тук нататък предстои най-доброто за мен – сигурна съм в това! 5 години бяха изпълнени с много емоции – смях, сълзи, нерви, но съм благодарна, че попаднах в най-страхотния клас“, разчувства се Дебора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30
Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00