Крилото на Черно море Симеон Райков махна гипсовия ботуш, който носеше около седмица заради контузия в глезена. В близките дни авторът на три попадения за “моряците” през този сезон ще започне постепенни натоварвания r и ще се лекува със субаквална терапия. Със сигурност Райков ще пропусне съботното гостуване на “Литекс” в Ловеч. Целта е той да бъде готов за мача с “Любимец” на 20 октомври от 13-ия кръг на “А” група.
Утре след последната тренировка от 11 ч. на “Тича” ще стане ясно дали Георги Божилов и Стенли Окоро ще попаднат в групата за Ловеч. Днес Окоро тренира пълноценно, но Божилов все още чувства болки.
Спортът по телевизията в неделя 5 юли
Дата: 05/07, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - романтика; Близнаци - търпение; Лъв - приятни изненади; Скорпион - проницателност; Риби - чувствителност
Дата: 05/07, 04:30
На 5 юли 1954 г. по радиото се излъчват първите записи на Елвис Пресли, датата се смята за рожден ден на рок-енд-рола
Дата: 05/07, 04:00
Рожден ден празнува Есил Дюран
Дата: 05/07, 03:00