Кадър Агенция Митници
Митническите служители на МП "Капитан Андреево" откриха хероин за над 1 000 000 лева при проверка на лек автомобил, влизащ в страната от Турция. Проверката е част от акция срещу контрабандата с участието на служители на Агенция "Митници", ГДБОП, "Гранична полиция" и НАП.
В автомобила, управляван от 24-годишна жена, пътувал и мъж на 41 години. Превозното средство е селектирано за щателна митническа проверка от екип на отдел „Борба с наркотрафика“.
След демонтаж на задните гуми на автомобила, във фабричните кухини на праговете, са открити общо 24 пакета, съдържащи бежово прахообразно вещество. При полевия наркотест веществото реагирало на хероин. Общото бруто тегло на задържания наркотик е 6,120 кг на стойност 1 028 160 лева.
По случая е образувано досъдебно производство от разследващ митнически инспектор под надзора на Окръжна прокуратура –Хасково. На мъжа е повдигнато обвинение.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00
Реал Мадрид с изявление след сбиването между Валверде и Чуамени
Дата: 07/05, 23:55
Връщат отменените състезания на Никола Цолов в календара
Дата: 07/05, 23:48
Министърът на външните работи на Северна Македония: Не сме готови за промяна на конституцията
Дата: 07/05, 23:41
Евтим Милошев е номиниран за министър на културата
Дата: 07/05, 23:35