Нидал Алгафари смята, че авторите на последния сезон на "Ергена", правят зрителите на луди.
Преди дни се появи сочен като "Таен чат" между продуцента Радослав Тушев и негов близък, който трябва да покаже, че в третия сезон няма режисура в избора на Мамин Сашко.
Ето й разговора между Тушев и негов приятел, който го пита как е завършило предаването.
„Не питай, брат! Тоя си тръгна“, отговаря на съобщение продуцентът.
Тушев разказва как Алек дори не е имал намерение да записва видеото, в което се сбогува с Надежда и Магдалена. „Щеше да им пише писмо“, разкрива продуцентът.
Алгафари смята, че това е поредният цирк.
"Приятели,
прочетох днес за някаква тайна кореспонденция между продуцента на "Ергенът" и главният актьор чрез която се опитват да ни убедят, че не са знаели за финала на предаването. Твърди се, че след като майката и сестрата на "актьора" са се усамотили с ергена, той непреклонно е поискал да си тръгне и го сторил.
Те, майката и сестрата, не са имали възможност да гледат режисирания сценарий на предаването и видят и преценят кандидат булките. Записите на предаванията са монтирани много след като са си тръгнали героите. Как да го разубедят за каквото и да било, като нищо не знаят? Това, което направиха парите за участие или желанието за краткотрайна просташка слава, е че съсипаха представата за момичетата, роднините на последните останали по сценарий, майката и сестрата на злополучния момък и най-вече него самия.
Колкото и да се опитват да загладят простащината и плиткоумието си, авторите на този сезон не могат да излъжат всички, освен подобните им."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар
Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 01:14
9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00