Булфото
Жертвите са 44-годишна жена и 50-годишен мъж от Нидерландия
Двама туристи от Нидерландия загинаха трагично и нелепо в Слънчев бряг, съобщиха от полицията. По първоначална информация се касае за инцидент.
44-годишна жена и 50-годишен мъж, постоянно живеещи в Несебър, са паднали от седмия етаж на наетата от тях стая в хотел, цитира Флагман.
Сигнал за случилото се е подаден около 5:30 ч. сутринта днес, като на място са пратени екипи на спешна медицина и полиция.
Двамата загиват на място, като телата им са откарани за аутопсия в отделение "Съдебна медицина” към УМБАЛ- Бургас. Тя ще бъде извършена утре. Взета е трупна кръв за химичен анализ за наличие на алкохол или наркотици.
По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Депо за мраморни отпадъци в Индия се превърна в туристическа атракция
Дата: 30/08, 02:00
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 30/08, 01:20
Сърбинът Михайло Столич спечели първия етап на 73-ата колоездачна Обиколка на България
Дата: 30/08, 01:00