Зуека получи нож в гърба от най-близък човек


31/05/2024, 11:10

Булфото

"Не харесвам наивизма в живописта. А така рисува баща ми." Това казва Девина Василева, първородната щерка на Васил Василев-Зуека и режисьорката Нина Димитрова, а думите й със сигурност изненадват мнозина, вероятно най-вече татко й, предаде България днес.

Девина завърши режисура в Лондон, но от три години предпочита да живее и твори в родината. Наследницата на актьора живописец, преселил се в Испания с втората си съпруга, добави, че няма да присъства на първата самостоятелна изложба на баща си в Мадрид.

"По това време ще съм на кинофестивала в Сараево, на който е селектиран и моят филм "И в здраве, и в болест". За мен това е важно събитие. Но разбира се, баща ми ме покани. Ние много често се чуваме по телефона", сподели Девина.

Продължение в https://www.bgdnes.bg/shou/article/18040543

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Напрежение между Израел и Украйна заради зърното
Дата: 30/04, 16:40

Пуснаха снегорините на прохода "Петрохан"
Дата: 30/04, 16:38

Прокуратурата поиска 20 години затвор за Виктор, врязал се с автомобил в автобус в София
Дата: 30/04, 16:29

Моджтаба Хаменей: САЩ загубиха срамно, чужденците нямат място в Персийския залив освен на дъното му
Дата: 30/04, 16:24

Починал е ученият Крейг Вентър, създател на биологичния телепортатор
Дата: 30/04, 16:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия