На магистрала "Тракия" е станало меле с много коли и камион


03/06/2024, 14:55

Кадър: "Пловдив 24"

Четири коли и камион са катастрофирали на магистрала "Тракия" в посока Бургас, съобщават от Пътна полиция и уточняват, че пренасочват движението през пътен възел "Ихтиман" и пътен възел "Мухово", предаде "Трибюн".

Ударът е станал на 44 км в посока Бургас. На място са изпратени екипи на полицията и Спешна помощ. При сблъсъка са пострадали четирима души, които са транспортирани в лечебни заведение.

От пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" съветват шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50

Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40

Веласкес определи групата за дербито с Лудогорец
Дата: 09/05, 13:34

БАБХ ликвидира четири огнища на шарка край Пловдив
Дата: 09/05, 13:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия