Кедъра: Не избирателите, а политиците са виновни за ниската активност


07/06/2024, 10:06

кадри bTV

редактор Веселин Златков 

Макар в предаването „Преди обед” политиката да е по-скоро забранена тема, водещата Деси Стоянова не се сдържа и постави темата за вота 2 в 1 в неделя. Тя попита седмичните си коментатори - Камен Алипиев-Кедъра и актрисата Климентина Фърцова, дали ще отдат до урните, като и двамата отговориха, че ще гласуват.

Спортният журналист обаче не беше особено оптимистичен, че много хора ще направят същото. „Ако избирателната активност е ниска, за това не са виновни хората, а политиците”, подчерта Кедъра.

Фърцова пък се противопостави на мнението, че младите хора са пасивни на изборите. Според нея по-скоро по-възрастните не виждат смисъл във вота. „Баба ми например, като ѝ кажа да гласува, тя отказва, защото за нея политиците са мошеници”, обясни актрисата.

„Ако не си гласувал, нямаш право да мрънкаш, ако си го направил - имаш”, заяви водещият Петър Дочев.

Алипиев коментира, че и той е използвал същия довод, за да провокира приятелите си да участват във вота. „Все по-малко от тях обаче виждат смисъл в изборите”, подчерта Кедъра.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Малджански: Идва световна криза, а ние не произвеждаме нищо, изнасяме само малоумие
Дата: 10/05, 18:19

Десет дни след активизиране на свлачището край Пампорово движението в района остава ограничено
Дата: 10/05, 18:09

Пол Мание спечели и третия етап от Джиро д'Италия
Дата: 10/05, 18:01

Енчо Керязов: Джиро д'Италия е шанс България да покаже най-доброто от себе си
Дата: 10/05, 17:50

Ръководството на Спартак: Отборът показа характер, а подкрепата от трибуните беше на ниво
Дата: 10/05, 17:35

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия