Снимка Пиксабей
Трагедия е станала в руската столица.
Пенсионирана съдия в Русия, която е участвала в значими политически дела, е починала, след като е паднала от прозорец на жилищен блок.
50-годишната Наталия Ларина е била намерена мъртва пред жилищния си блок в югоизточната част на Москва в 8 ч. сутринта в сряда, съобщават руските медии, които посочват като причина предполагаемо самоубийство и казват, че тя е оставила бележка.
От началото на пълномащабното нахлуване на Владимир Путин в Украйна се случиха множество мистериозни смъртни случаи на високопоставени руски служители, магнати, петролни мениджъри и бизнесмени, като редица от тях намериха смъртта си, падайки от прозорци, припомня Newsweek.
Няма доказателства, че смъртта на Ларина е свързана с войната или с предишната ѝ работа, пише 24chasa.bg.
Повече вижте ТУК
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30
Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00
Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30
На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00