Варненци днес ще излязат на протест срещу убийствата по пътищата на България. Той е организиран от Асоциация "Ангели на пътя" и ще се проведе едновременно в няколко града на страната - София, Бургас, Пловдив и Стара Загора, съобщават организаторите.
Протестът във Варна ще се проведе днес от 12 часа, пред Съдебната палата на площад "Независимост" и е под надслов "Бездействието убива децата ни".
"Надявам се, че гражданите на град Варна ще ни подкрепят в тази борба. Никой не е застрахован от смърт на пътя. Държавата е тази, която може да ни осигури сигурност, просто трябва да я поискаме“, посочват организаторите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Илиан Илиев премина в турски клуб
Дата: 24/06, 15:17
Спартак: Време е отново да се съберем на нашия стадион
Дата: 24/06, 15:05
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57