Булфото
Преди два дни, около 18:51 часа, в Девня, служители на пътна полиция спрели за проверка 39 -годишен жител на Стара Загора, шофирал лек автомобил.
Установено било, че водачът е седнал зад волана след употреба на наркотични вещества – метамфетамин. Мъжът е задържан с мярка до 24 часа.
По случая е започнало досъдебно производство.
Двама мъже на 30 и 56 години са заловени и задържани за срок до 24 часа от служителите на „Пътна полиция“.
Вчера, те били спрени за проверка, докато шофирали. При извършената
инспекция станало ясно, че мъжете са застанали зад волана след употреба на алкохол. По случая са образувани бързи производства.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стоичков за Меси: Всички спорове са излишни
Дата: 22/06, 23:27
МОСВ: Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
Дата: 22/06, 23:09
От ФИФА за Меси: Историята е написана
Дата: 22/06, 23:02
Тежка катастрофа на пътя Бургас - Слънчев бряг
Дата: 22/06, 23:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 22:50