Редактор: Александър Дечев
Кадър: БТВ
Животът на трите деца, за които беше организирана спешна кръводарителска акция в Бургас, е извън от опасност, съобщи БТВ, позовавайки се на информация от Университетската болница в града.
Десетки се отзоваха на призива за кръводаряване още в първите часове на акцията и необходимата кръв е събрана, уточниха от здравното заведение.
И трите деца са с редки кръвни групи, което допълнително е усложнило намирането на необходимите дарители. Малките пациенти вече са оперирани и състоянието им е стабилно.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Вдъхновени от телевизионно предаване: Преди 3 години група деца в Бургас тръгнали на "лов" за педофили
Дата: 12/08, 08:54
Цветан Цеков: Ако държавата не реагира спешно, българските плодове и зеленчуци отиват в Червената книга
Дата: 12/08, 08:48
Пълнолетно лице е било на побоя на Георги Кузев, един от нападателите на непалците в Пловдив
Дата: 12/08, 08:38
Педиатър: Най-голямата грешка е да изведем децата в жегите на площадки, където има пластмасови уреди
Дата: 12/08, 08:37