снимка Булфото
25-годишен мъж е с опасност за живота след пътен инцидент на автомагистрала "Марица" в Старозагорско. Това съобщават от Областната дирекция на МВР. Той е настанен в болница в Стара Загора, а с техническо средство е установено, че е управлявал катастрофиралия автомобил след употреба на алкохол.
Инцидентът е станал около 14:50 ч. вчера. По първоначална информация мъжът е управлявал лек автомобил по магистрала "Тракия", а при включване в движението на магистрала "Марица", колата е излязла извън пътното платно и се е блъснала в предпазна мантинела. Водачът е тестван с техническо средство за употреба на алкохол, като уредът е отчел 1,03 промила.
В Районното управление в Чирпан е образувано досъдебно производство под надзора на Районната прокуратура в Стара Загора.
По данни на МВР при катастрофи в страната през изминалото денонощие са ранени 22-ма души. Загинали няма. Станали са 16 тежки пътнотранспортни произшествия, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
До 11 градуса във вторник
Дата: 29/12, 23:40
Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 29/12, 23:40
Бтв: Гранати в автомобила на обирджиите на магазин в София
Дата: 29/12, 23:30
Ламин Ямал: Вече усещам по-голям натиск
Дата: 29/12, 23:20
Кариера в Пещера: има ли стабилна работа извън производствата?
Дата: 29/12, 23:20