снимка: pexels.com
41-ият в световната ранглиста Ян-Ленард Щруф се класира за четвъртфиналите на тенис турнира на трева в Хале, Германия, след като отстрани 11-ият в ранглистата и поставен под №6 в схемата Стефанос Циципас от Гърция.
Германецът спечели мача с 6:4, 6:4 и 1 час и 8 минути игра.
Двамата тенисисти се срещнаха за 9-и път при професионалистите, като Щруф стигна до четвъртия си успех.
Германският тенисист ще спори за място на полуфиналите с водачът в схемата и световен №1 Яник Синер от Италия, предава Фокус.
Двамата са се срещали само два пъти на професионално ниво, като Синер има два успеха, а Щруф няма спечелен сет.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 05:20
Спортът по телевизията в петък 8 май
Дата: 08/05, 05:00
Хороскоп за петък: Овен - планиране; Лъв - инициатива; Стрелец - нови познанства; Козирог - дисциплина; Риби - чувствителност
Дата: 08/05, 04:30
На 8 май през 1886 г., търсейки лек за главоболие, фармацевтът Пембъртън създава Кока-Кола
Дата: 08/05, 04:00
Рожден ден празнува Анета Сотирова
Дата: 08/05, 03:00