Истината лъсна: Ето защо Натали Трифонова е в САЩ


Дата: 26/06, 10:23

кадри Инстаграм/Натали Трифонова

редактор Веселин Златков

Феновете на Натали Трифонова най-сетне разбраха причината любимата им синоптичка да отлети за Ню Йорк. Дни наред тя пуска снимки и видеа от Голямата ябълка и това изобщо не е случайно.

Спекулациите, че звездата от „Денсинг старс” внезапно е решила да емигрира в САЩ, които не бяха малко, се оказаха неоснователни. Изглежда не е вярно и че тя е отишла там просто за почивка с тайнствена компания.

Всъщност Натали е в Ню Йорк по работа. Не става въпрос за метеорология обаче, а за другата ѝ професия - инфлуенсър. Трифонова се оказва част от промоцията на нов модел мобилен телефон от известна марка.

Явно богатата колекция от снимки и видеа са част от задълженията и към промоцията. На много от тях тя позира с устройството, което вероятно ще стане бързо популярно и у нас с нейна помощ.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Керемедчиев: Не виждам никаква причина да сме в Съвета на мира
Дата: 22/01, 18:52

Рюте смъмри Тръмп: НАТО даде стотици жертви за САЩ
Дата: 22/01, 18:44

Крум Зарков: БСП трябва да излезе от нелепото драпане за власт
Дата: 22/01, 18:36

Камион с прасета се е запалил на пътя между Хасково и Димитровград
Дата: 22/01, 18:252 Коментара

Експерт: Спестяванията за третия стълб на пенсиите растат
Дата: 22/01, 18:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия