Снимка Туитър
Капитанът на националния отбор на Франция по футбол Килиан Мбапе, който счупи носа си по време на първия мач на шампионата, пробва нова маска преди осминафиналния двубой на тима срещу Белгия в понеделник.
Френската футболна федерация публика снимки по-рано днес от закритата тренировка на тима ден по-рано, където нападателят носи маска с различна форма от тази, която използва при равенството 1:1 в груповата фаза срещу Полша.
25-годишният Мбапе отбеляза дузпа в тази среща, а преди се бе оплакал, че маската му не е удобна и се отразява на това, което вижда, предава Спортал.
Новата маска е по-голяма, но по-стегната към лицето, а френската телевизия RMC Sport обяви, че може би е избрана за мача в Дюселдорф в понеделник, защото не му пречи толкова.
Футболистите на Франция все още не са отбелязали гол от игра на Европейското първенство в Германия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Коперник": Преживяхме вторият най-топъл май в историята
Дата: 10/06, 07:15
Земетресение с магнитут 6 край Нова Зеландия
Дата: 10/06, 07:09
Днес за около час са възможни затруднения при купуването на винетки и маршрутни карти
Дата: 10/06, 07:04
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 10/06, 07:00