Кадър Забелязано във Варна
На някакво арт произведение на изкуството приличат седалките в автобус 39 във Варна.
"Автобус 39… Всички седалки бяха в това състояние, че и по-лошо на места. Факт е, че пътниците и то ОСОБЕНО определени от тези квартали не пазят, но това означава ли да пускат възможно най-гнусните автобуси? Какво остава за нормалните пътници…", пише анонимен гражданин.
Ето и коментарите:
"То след края на работният ден трябва всеки автобус да се почиства основно!Очевидно не го правят!"
"Първо що за идиотия е текстилни седалки за автобус"
"Това заслужават"
"Пускала съм сигнал по този повод, с приложени снимки, към общината точно за тази линия. Ефект не знам дали имаше, но е факт, че по тази линия пуснаха и от новите автобуси."
"Когато е нов го почистват и е в ОК състояние, но със старите е тотал щета… Поне една дезинфекция да направят!"
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Дата: 27/06, 07:51
Двама възрастни мъже се удавиха в езеро
Дата: 27/06, 07:41
От Румъния до полигон „Ново село“ и обратно ще се придвижват чуждестранни военнослужещи за учение
Дата: 27/06, 07:33
Ново земетресение разтърси Венецуела
Дата: 27/06, 07:26