8-годишно дете, изоставено от майка си, се грижи за болен баща


15/10/2013, 12:48

8-годишно момче от сръбското селце Биелина разчувства хиляди хора в YouTube с тъжната си история. Гойко е изоставен от майка си и сам се грижи за своя болен баща, който е прикован на легло.

Преди 4 години майката зарязва сина си и мъжа си. Малкият Гойко и Петър остават сами и живеят в малка къща в абсолютна мизерия – без ток и вода, разказва prekrasna.bg. 

До миналата година двамата, макар и трудно, успяват да свържат двата края. Положението става трагично, след като бащата си чупи крака при цепене на дърва. Към днешна дата той е прикован на легло и всички задължения са поети от малкото дете.

„Колко мъка и мизерия са изписани в очите на това дете… А бащата е сломен и обезверен“, коментират в мрежата. Други пък са готови да помогнат с каквото могат. „Дръж се, момче! Аз и моите колеги ще изпратим помощ“, пише студент от Белградския университет.



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дядо прегази с трактор едногодишния си внук
Дата: 24/06, 18:58

Биков: Ако бюджетът бъде приет в този си вид, прогресът ще е сходен с този от времето на Жан Виденов
Дата: 24/06, 18:54

Парпулова е шампионка по бокс
Дата: 24/06, 18:49

С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 18:40

БФС скърби за загиналите таланти на Славия
Дата: 24/06, 18:34

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия