Пиксабей
Драгоманец потроши автомобил и входна врата на блок, заканва се и на граждани, задържаха го. От ОДМВР-София съобщиха, че задържаният мъж е осъждан и е задържан за 72 часа за хулиганство, предаде Фокус.
Разследването по случая е започнало след постъпил сигнал, че мъж е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред.
Той е счупил стъклопакет на входната врата на жилищен вход в Драгоман, обиждал и се заканвал на обитателите на блока, деформирал предния капак и счупил предно стъкло и странично огледало на паркиран отпред лек автомобил.
В хода на оперативната работа е установен извършителят на деянието. Той е криминално проявен и осъждан драгоманец.
След доклад на събраните доказателства в прокуратурата му е повдигнато обвинение за извършени престъпления по чл. 325 и чл. 216 от НК. Наложена му е 72-часова мярка за задържане.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Връчиха "Златна палма" на режисьора Питър Джаксън
Дата: 12/05, 23:37
Еквадорец спечели четвъртия етап на Джирото
Дата: 12/05, 23:28
Нора Недкова отпадна от Hell’s Kitchen преди големия финал
Дата: 12/05, 23:21
Треньорът на Карлос Насар стана баща на рождения му ден
Дата: 12/05, 23:14
Букмейкърите дават големи шансове на песента Bangaranga на Дара
Дата: 12/05, 23:07