Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Красива синоптичка отправи предупреждение към българите.
Натали Трифонова ги посъветва да си останат вкъщи следобед заради горещото време.
Температурите отново достигнаха високи стойности и 40 градуса бяха отчетени в град Сандански днес. В петък следобед и в следващите дни ще има опасно високи температури, и затова всеки ден очакваме да има предупреждения за опасно време, каза по бТВ Натали.
Утре предупреждение от втора степен ще е в сила в цялата страна, максималните стойности ще бъдат между 34 и 39 градуса, а в Сандански отново се очакват 40 градуса, добави тя.
Понижение на температурите скоро няма да има, дори напротив, в началото на следващата седмица температурите ще се повишат още малко и вече в някои райони очакваме стойностите да надхвърлят 40 градуса. Така че ви съветваме да избягвате разходките в часовете около и следобед, заяви още госпожица Трифонова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Процесът за корупция срещу Нетаняху ще бъде подновен в неделя в Йерусалим
Дата: 10/04, 08:49
Илин Димитров: губим туристи не заради липса на дадености, а заради липса на държава
Дата: 10/04, 08:40
Започва делото срещу Николай Попов - съдят жертвите на престъпления, вместо престъпниците
Дата: 10/04, 08:40
Трафикът на всички гранични преходи и пунктове е нормален
Дата: 10/04, 08:36
Великденско меню: какво да купим и как да го подготвим
Дата: 10/04, 08:20