Редактор: Недко Петров
Стопкадри БНТ
Заместник-председателят на ПП-ДБ обясни при какво условие ще приемат втория мандат за съставяне на правителство от Румен Радев.
Божидар Божанов обясни, че само гласуване на декларацията им за антикорупционна реформа в парламента не е достатътъчно.
Дори и да стане, няма да приемем мандата, тъй като недоверието, което не просто ние имаме помежду си, а недоверието, което гражданите и избирателите имат към нас, е защото не сме показали достатъчно, че тези реформи се случват наистина. Декларации действително всеки може да подпише и да ги гласува, каза в „Още от деня“ Божанов.
Бихме приели мандат само ако антикорупционната реформа се гласува на второ четене, защото между първо и второ четене могат да се случат странни неща. Затова бихме поискали мандата в крайна сметка да ни бъде връчен и да направим реален опит за съставяне на правителство, ако тази законодателна програма бъде изпълнена в цялост и Антикорупционната комисия да бъде назначена, допълни по БНТ той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Абитуриентката Савина за разходите по бала: Мамо, това са две нови коли!
Дата: 09/05, 08:27
Лукашенко: Всички държави да съхранят наследството на 9 май в името на едно щастливо бъдеще
Дата: 09/05, 08:12
Варна отбелязва Деня на Европа - 9 май
Дата: 09/05, 08:011 Коментар