Шумен провал за Яна Маринова в „Кой да знае“


Дата: 15/07, 20:30

Редактор: Недко Петров

Стопкадри бТВ

Една от популярните ни актриси Яна Маринова направи фалстарт при дебютното си участие в „Кой да знае“.

Хубавицата провали капитана на своя тим още при първия въпрос: „С какъв необичаен поминък са се занимавали жителите на Кърджали в началото на XX век?“, с опции Производство на опиум, Отглеждане на камили и Лов на калмари.

Яна бе категорична, че верният отговор е свързан с опиума, който се прави от мак, а Пъдев по-скоро бе склонен да заложаг на камилите.

В крайна сметка Христо се примири и послуша партньорката си, но за нейн ужас именно камилите се оказаха правилния  отговор.

Видимо разочарована, Яна покри лицето си с ръце, за да покаже колко съжалява, а последвалите опити на Пъдев и Сашо Кадиев да я утешат, се оказаха безуспешни.

Ицо призна, че Яна е толкова красива, че е кръстил дъщеря си на нея, а синът на Катето Евро обеща, че ако има втора дъщеря, ще я кръсти Маринова.

Това обаче ни най-малко не трогна Яна, но като знаем, че тя има характер на боец и манталитет на победител, не е трудно да предположим, че до края на комедийното куиз шоу по бТВ тази вечер ще даде всичко от себе си, за да спечели сносна сума за зрителите, които подкрепят нея и Пъдев.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Праят държавен Лидл, Билла и Кауфланд в едно
Дата: 13/03, 21:45

България записа трета победа в Световната купа по хандбал за мъже
Дата: 13/03, 21:42

Loren Networks: Нашата система Mondis Energy открива до 60% от всички повреди в електропреносната мрежа и намаля разходите
Дата: 13/03, 21:40

Телевизия на Виваком излъчи странна картина
Дата: 13/03, 21:28

Отхвърлиха хиляди предложения на "Възраждане" за промени в Бюджет 2025
Дата: 13/03, 21:27

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия