Снимки Pixabay
Всички сили и средства са включени в ограничаване на последния фронт, който се разви низово в широколистен масив между с. Крайново и Голям Дервент.
И през изминалата нощ усилията за справяне с пожара край боляровските села Воден и Голям Дервент продължиха, овладени са четири от пет фронта, съобщава МВР, цитирана от blagoevgrad24.bg.
Всички сили и средства са включени в ограничаване на последния фронт, който се разви низово в широколистен масив между с. Крайново и Голям Дервент, съобщи старши комисар Любомир Баров, заместник-директор на Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението“.
Няма опасност за хората и населените места.
“През целия ден ще работим с максимални усилия, за да овладеем последния фронт, ще ни подпомагат хеликоптери и самолети”, допълни Баров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 09:50
Фериботът в Белослав спира да работи за три дни
Дата: 12/05, 09:42
Арабист: Преговорите между САЩ и Иран навлизат в критична фаза
Дата: 12/05, 09:34
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 09:30
Спипаха подпийнал шофьор да кара кола след полунощ във Варна
Дата: 12/05, 09:29