Райчев: Вместо да се съединяваме, за да оцелеем, ние бърникаме


24/07/2024, 08:44

Редактор: Недко Петров

Стопкадър Нова Тв

Известен социолог направи паралел между политическата ситуация в България и тази в САЩ.

Камала Харис бе посмешище за самите демократи, а сега гледам три изследвания, те са на два пункта разстояние. По едното води, но по три не води, започна в „Здравей, България“ Райчев.

Американската система не е като българската, нашата е по-добра точно пропорционално. Там са по щати, единия води с три процента, но това изобщо не значи, че няма да бие другия. Там поляризацията продължава, добави той.

И това не е дребна поляризация, това е огромен политически въпрос. Той обединява въпроса за мира и войната, чудовищен въпрос, за гейовете, голям въпрос, за зеленото, мигрантите. Това са десетина въпроса и всичко това е слято и се образува поляризация, каза още по Нова Тв Райчев.

Тя не просто не спада, тя се усилва, и в този момент в България вместо да се съединяваме, не за да правим силата, а за да оцеляваме, вместо това бърникаме и си играем. Деца на кораб си играят с кормилото, посочи Андрей Райчев.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Локализиран е пожар край новозагорското село Кортен
Дата: 09/08, 21:47

Персоналът по Черноморието все по-често е Киргизстан, Узбекистан и Украйна: Проблем са работните визи
Дата: 09/08, 21:43

Черно море загуби от Лудогорец след обрат през второто полувреме
Дата: 09/08, 21:14

⚓ В очакване на празника на Варна! 💙
Дата: 09/08, 21:10

Земеделците от Кюстендилско взимат компенсации за измръзналите през април овошки
Дата: 09/08, 20:59

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия