Пожарът на българо-гръцката граница продължава да тлее


Дата: 26/07, 23:01

илюстрация: Булфото

Огнищата в периметъра на пожара на българо-гръцката граница продължават да тлеят, съобщи директорът на Държавното горско стопанство (ДГС) в Катунци инж. Пламен Поюков, цитиран от БТА. Гърците се опитват да го загасят, пускат самолети и хеликоптери, но въпросът още не е решен, посочи той.

Инж. Поюков отбеляза, че температурите се покачват, а с това и огнищата, които тлеят пак се самозапалват. На българска територия положението е спокойно и към момента няма проблеми.

Вече седми ден на място продължават да дежурят горски служители, пожарникари и военни. Дежурствата ще продължават, посочи директорът. Вчера служебният министър на вътрешните работи Калин Стоянов посети на място пожара.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ердоган: Решени сме да се борим с всички форми на зависимост в нашето общество
Дата: 15/01, 21:16

Даниел Панов: Здравето на великотърновци е на първо място!
Дата: 15/01, 21:11

5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 15/01, 21:10

Министър Манол Генов спира работата на завод във Велико Търново
Дата: 15/01, 21:07

Здравният министър: Успяхме да направим една сериозна реформа
Дата: 15/01, 21:031 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия