Задържаха скитник за пожара в района на гребната база в Пловдив


28/07/2024, 13:05

Кадър Нова телевизия

Той бе задържан за предизвикан пожар в района на Гребната база в Пловдив. Това съобщиха от пресцентъра на МВР-Пловдив. Пожарът е запален умишлено от скитник. След 16 часа вчера във Второ РУ постъпила информация, че горят тревни площи и дървесна растителност до гребния канал, предава Нова телевизия.

При първоначалния оглед на местопроизшествието са открити веществени доказателства, че запалването е умишлено. В резултат на активните действия още същата вечер криминалистите влезли в дирите на техен познайник - 30-годишен мъж със скитнически начин на живот. Той е отведен в полицейския арест, а в обясненията си посочил механизма на извършеното престъпление. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Нетаняху поздрави Румен Радев за победата и встъпването в длъжност на новото българско правителство
Дата: 10/05, 09:45

Лекар за края на обажданията до джипито: Поставени сме пред дилемата да бъдем хора или изпълнители на абсурдни наредби
Дата: 10/05, 09:381 Коментар

Проф. Чорбанов: Хантавирусът не е заплаха за масова епидемия, у нас трябва да се тревожим за морбили
Дата: 10/05, 09:25

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 09:20

Товарен кораб е ударен от неидентифициран проектил край Доха
Дата: 10/05, 09:19

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия