кадри bTV
редактор Веселин Златков
Жената, която изпадна в кома след жестоко нападение и побой от непълнолетни в Перник, е в много тежко състояние. Лекарите не правят прогнози, казват, че Господ трябва да е с нея, това разказаха нейни роднини пред bTV. Те казаха също, че са поискали жената да бъде откарана в „Пирогов”, но е твърде рисково да бъде транспортирана в този момент.

Племенникът и братът на пребитата заявиха, че не искат отмъщение, а справедливост за извършеното престъпление. Те подчертаха, че вярват в органите на властта и на съда да наложи наказание на извършителите.
Те разказаха, че жената, която е нападната докато пие кафе, е била в съзнание и е успяла да стигне до дома на сестра си. Тя е казала, че познава един от нападателите преди да изпадне в кома. Близките обаче не знаят дали побоят има предистория или става въпрос за спонтанна проява на насилие.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Производителите искат закон за кооперирането
Дата: 09/05, 14:10
Петер Мадяр полага клетва като премиер на Унгария
Дата: 09/05, 14:00
Африкански прах, валежи и бури в Гърция тези дни
Дата: 09/05, 13:50
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 13:50
Бившият служебен министър на енергетиката Трайчо Трайков: Кабинетът е в правото си да предприеме действие по смяната на Спецов
Дата: 09/05, 13:40