Снимка Пиксабей
Американската военновъздушна база "Еглин" съобщи за двама пострадали в резултат на инцидент, станал на територията на научноизследователския център, където се извършват дейности с взривни вещества.
Пострадалите са били предадени на екипите на спешната помощ и откарани в лечебно заведение, уточниха от командването за АП, информира "Нюз бг".
Според данните на авиабазата на мястото на инцидента са пристигнали службите за спешно реагиране, включително група за обезвреждане на взривоопасни предмети.
"Повредите засягат само научноизследователския център за разработване на взривни вещества. Причината за инцидента се установява", се казва в официалното съобщение.
Подробности за инцидента, включително характерът на щетите и състоянието на пострадалите, не се разкриват.
Военновъздушната база "Еглин" е разположена в щата Флорида.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Румен Христов: Имало е цяла верига от помагачи на прокурорския син
Дата: 23/05, 11:50
Bangaranga е номер 1 в Германия и Австрия
Дата: 23/05, 11:42
Пазарувахме в Lidl - колко успяхме да спестим от сметката?
Дата: 23/05, 11:40
Започна евакуация в северната част на Севлиево
Дата: 23/05, 11:36
Кметът на Аксаково Атанас Стоилов: Свлачището между "Златни пясъци" и Кранево е най-голямото у нас, ще върне много туристи
Дата: 23/05, 11:28