снимка Булфото
17-годишно момче е в кома след падане с мотор в Гоцеделчевско. Интубирано е по спешност и транспортирано с въздушната линейка до столично медицинско заведение, предаде „Струма“.
Ето какво съобщиха от ОДМВР Благоевград:
На 01.08.2024 г. около 16:30 часа в местността „Мантара“, землище на с.Борово, общ. Гоце Делчев, неправоспособен 17-годишен младеж от с. Дебрен, управлявайки мотоциклет „ПежоГеополис“ е паднал от него и е пострадал с охлузвания на лицето и главата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар