Шумахер е отпътувал от Майорка


Дата: 15/04, 21:22

Снимка Марк Макърдъл, уикипедия

Седемкратният световен шампион във Формула 1 Михаел Шумахер, чието здравословно състояние се пази от семейството му в дълбока тайна, е пътувал от Майорка до Швейцария в края на миналия месец, твърди вестник Bild, цитира БТВ.

Според информацията на немското издание великият германец, пострадал тежко след инцидент при каране на ски във Франция преди 11 г., е бил превозен с хеликоптер броени дни преди дъщеря му Джина Мария да роди.

На 29 март тя и съпругът ѝ Йън Бетке станаха родители на момиченце с име Мили. Идеята била новият живот да вдъхне сили на дядо си с контакт помежду им.

Преди дни стана ясно, че Пилето е подписал състезателна каска за благотворителен търг за набиране на средства за фондацията Race Against Dementia, ръководена от сър Джаки Стюарт.

Пилето, който не се е появявал публично след тежкия инцидент на ски през декември 2013 г., е подписал каска с инициалите "MS" с помощта на съпругата си Корина.

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



България се прощава с Боян Радев
Дата: 22/12, 07:15

Без Цънцарова и Йочев по БТВ тази сутрин, дори не споменават името й
Дата: 22/12, 07:101 Коментар

Гранична полиция чества своя професионален празник
Дата: 22/12, 07:06

Адресите без ток днес във Варна и областта
Дата: 22/12, 07:00

Как да не се тръшнем болни?
Дата: 22/12, 06:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия