Заради постоянни пътни ремонти: Жители на варненска местност излизат на протест днес


06/08/2024, 07:22

гугъл мапс

Заради продължилите повече от година ВиК ремонти във Варна жители на местността "Пчелина" съобщиха за организиран протест, който ще затвори ключово кръстовище в града днес. 

От сдружение "Жителите на квартал Пчелина" уведомиха, че на 6.08.2024 г. 0т 8.00 до 9.00 часа ще бъде проведен протест чрез  блокиране на кръстовището на ул. "Прилеп" с ул. „Патриарх Максим“ от жители на местността.

Причината на организирания протест е неприемливо бавната, зле организирана и разрушителна работа на изпълнителите на проект "Изграждане на ВиК инфраструктура на обособената територия, обслужвана от „Водоснабдяване и Канализация - Варна” ООД”. 

Вече повече от година и половина хората не могат да достигнат до домовете си с автомобили, заради липса на нормална инфраструктура от постоянните ремонти на ВиК и Енергото. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Голяма част от Кюстендилска област остава без ток в понеделник
Дата: 10/05, 11:10

Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00

Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59

Служители на испанските здравни власти се качиха на круиза с хантавирус за евакуация на пътниците
Дата: 10/05, 10:54

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 10:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия