Елефтерия и Христос са ромите, грижили се за малката Мария (видео)


21/10/2013, 15:52

Имената на ромите, които твърдят, че са осиновили малката Мария са Елефтерия Димопуло на 40 години и 39-годишния Христос Салис, съобщава Daily Mail.

Очаква се днес гръцката полиция да публикува снимките им, допълва "24 часа". 

Властите вече пуснаха снимки на момичето, за което се смята, че се казва Мария и че е на около 4-5 години. Повече от 8000 обаждания са били получени в отговор, но все още се търси информация за произхода му.

ДНК тест потвърди, че мъжът и жената, при който е открито детето, не са негови родители. Очакванията на защитата са майката на детето да бъде намерена скоро и тя да потвърди, че е била съгласна с осиновяването му.

Според говорител на гръцката полиция, ромското семейство, при което е открито момичето, е получавало хиляди евра социални помощи за многобройните си деца, чийто произход 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Депутат от ПБ: КЗК ще има право да забранява необосновано високи цени
Дата: 12/05, 08:57

Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44

Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар

Гечев за борбата с високите цени: Предвидените наказания са до 10% от годишния оборот
Дата: 12/05, 08:36

Дечев: Вече има ефективни присъди за изборни престъпления
Дата: 12/05, 08:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия