Пиксабей
55-годишен мъж си поръча проститутка в квартирата си в бургаския ж. к. „Меден рудник“ и получи неприятна изненада, след като тя отмъкна ценни вещи, пари и пръстена на жена му. След бурните страсти 35-годишната жрица Николина ошушкала, каквото видяла от дома на клиента си и изчезнала, предад Флагман.
Червен и засрамен на 20 години по-възрастния мъж му се налага да подаде сигнал в полицията и куртизанката да бъде издирена. Той се явил около 16.50 ч. в Четвърто Районно управление – Бургас. Дал сведения за кражбата от жилище, разположено в бл. 162.
В резултат на бързите полицейски действия е установена извършителката на деянието – това е 35-годишна бургазлийка , която е задържана за срок до 24 часа. Част от откраднатите вещи са намерени и иззети. По случая е образувано бързо производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гьоко Хаджиевски: Заслужихме победата
Дата: 10/05, 19:03
Домусчиев: Еврото не е причина за инфлацията, 19 % увеличение на паричната маса спрямо 9 % увеличение на производителността
Дата: 10/05, 19:01
Голям пожар в София
Дата: 10/05, 18:51
ДГ "Д-р Петър Берон" във Варна кани на пътуване през времето
Дата: 10/05, 18:36
Кремъл: Очакваме скоро в Москва американските посредници за прекратяване войната в Украйна
Дата: 10/05, 18:251 Коментар