Момченце на година и половина е починало преди няколко дни в болницата в Пазарджик, след като близки му дали да пие отвара от билката трънка. Това съобщи доктор Васил Вълчев, директор на болницата, пред „24 часа".
Не е ясно какво количество е изпил малкият Емин от Пещера, тъй като родителите му не могли да дадат точно обяснение.
В интензивното отделение е и две години по-голямата сестричка на починалото дете, която също е пила от билката. Животът й вече е вън от опасност, но лечението от тежкото натравяне продължава, обясни д-р Вълчев.
Затвориха за движение Кресненското дефиле след инцидента с валяка
Дата: 26/06, 15:16
Турция изпраща спасителен екип във Венецуела
Дата: 26/06, 15:10
Работни обувки – сигурност, удобство и защита през целия работен ден
Дата: 26/06, 15:07
Премиерът: Въпрос на национална сигурност е България да има свой хранителен суверенитет
Дата: 26/06, 15:04