Снимка: Пиксабей
Летището в Брюксел предупреди, че утре са възможни закъснения на полетите заради очакваните снеговалежи. Според метеоролози, цитирани от местни медии, в последните дни в страната на места се наблюдава натрупване на снежна покривка до 10 сантиметра, съобщава БТА.
Зимното време по-рано тази седмица стана причина за затруднения в работата на летищата в Париж и Амстердам, но аерогарата в белгийската столица досега се справи, без да се налага да отменя полети. За утре се предвижда валежите от сняг над Белгия да бъдат особено интензивни и пътниците са предупредени да се явяват за полет по-рано, като предвидят допълнително време за достигане до терминалите.
Полетите ще се бавят също заради нуждата от почистване на пистите и допълнителна обработка на самолетите срещу заледяване. На ден летището в белгийската столица обслужва по около 400 полета.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
9 януари 1839 г. - Обявяват дагеротипията - първична фотография за снимане върху метална плоча
Дата: 09/01, 01:30
Тенденции в уеб дизайна и изработката на сайтове и онлайн магазини през 2026 година
Дата: 09/01, 01:20
Мбапе ще е в състава на Реал за двубоя с Барселона в неделя
Дата: 09/01, 01:00
9 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“ през януари и февруари
Дата: 09/01, 01:00
Арсенал и Ливърпул с разочароващо нулево равенство
Дата: 09/01, 00:45