Кадър ФБ
"Частни отношения, които някой се опитва да върне в публичното пространство и да ги представи като атака срещу политическа личност. Подобни опити има, когато възникне напрежение около скрити икономически връзки".
Това коментира в интервю за БНР Руслан Стефанов. Той е главен икономист в Центъра за изследване на демокрацията, случващото се в ДПС.
"Генезисът на всичко това се крие в онези реплики, публично преглътнати, и от правораздавателната система – за обръчите от фирми и раздаването на порциите", заяви Стефанов.
Запитан може ли това да е епизод от поредица, в която влиза и скандалът със заемите, отпускани от ББР и последните огласени случаи, експертът допусна, че "може да бъдат свързани всички тези случаи".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
16-годишен получи обвинение за стрелбата по автобус в Перник
Дата: 11/05, 18:16
Костадинов: Предложените от формацията на Радев мерки показват некомпетентност
Дата: 11/05, 18:081 Коментар
Писториус: Думите на Путин за край на войната в Украйна може да са поредната измама
Дата: 11/05, 17:541 Коментар
Мартин Димитров: Предложените мерки срещу инфлацията са недостатъчни, но ги разбираме като начало на дебат
Дата: 11/05, 17:46