кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Абсурдни мащаби започна да придобива полицейската блокада около т.нар. сарай на Ахмед Доган в „Бояна”, който всъщност не е негов и от който собственикът по закон го гони. Това се видя и във включването на живо в централната емисия новини на Нова телевизия.
„Тук е спокойно, но вижте защо”, това каза репортерката Нели Тодорова, която обърна внимание на огромното количество полицейски автомобили около сградата.
„Същото е и по пътя, който води до „сараите”, даже не съм си правила труда да ги броя”, призна репортерката.
В репортажа беше показано, че привърженици на Доган са разпънали палатки в района, за да останат да охраняват резиденцията на почетния председател на ДПС.
В новините на Нова тв беше показано и част от интервю с новия служебен министър на вътрешните работи Атанас Илков, който обясни, че действията на МВР са за да се предотвратят провокативни изказвания. Той беше категоричен, че при сблъсъците на привържениците на Доган по-рано днес категорично не е имало полицейско насилие.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шефът на БАБХ разкри схеми за източване на държавни субсидии: Над 1000 животни в 4 ферми ги има само на документи
Дата: 12/05, 08:44
Цените на горивата растат заради кризата в Близкия изток
Дата: 12/05, 08:411 Коментар
Гечев за борбата с високите цени: Предвидените наказания са до 10% от годишния оборот
Дата: 12/05, 08:36
Дечев: Вече има ефективни присъди за изборни престъпления
Дата: 12/05, 08:29