Дадоха три почивни дни на "соколите"


01/09/2024, 12:44

Снимка: Булфото

Временният треньор на Спартак Варна Иван Цветанов даде три почивни дни на играчите след нулевото равенство с Левски.

Той ще събере „соколите“ за тренировка в сряда в 17 часа, като през паузата в първенството е по-вероятно да бъде проведена двустранна игра, тъй като отборите във Втора и Трета лига имат мачове в първенствата.

Разбра се още, че Франьо Пърце ще бъде готов за игра в следващия двубой с Ботев във Враца, който е след две седмици.

Срещата с Левски бе първата, която хърватинът пропусна като играч на Спартак, тъй като имаше мускулен проблем и се подготвяше на облекчен режим.

В първите шест срещи от тази кампания Франьо игра през цялото време като ляв централен защитник и се справи безупречно.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 09:00

Служебният министър на отбраната Атанас Запрянов: Без наборна служба, професионалните военни не са достатъчни
Дата: 06/05, 08:58

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 08:50

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 06/05, 08:50

Патриархът: Нека вземем пример от Св. Георги
Дата: 06/05, 08:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия