Снимка: "Свети Климент - Варна"
КХ "Свети Климент - Варна" направи дарение на отбора по ID хокей на България. До решението на клуба се стигна, след като Николай Янчев и Християн Василев съдийстваха на международния турнир по ID хокей в кк "Албена".
Дарението се състои от 10 нови стика за хокей на открито, които варненският клуб изпрати на треньорите на ID отбора Димитър Георгиев и Георги Ангелов в Пловдив.
Това не е първият път, в който председателят на варненския клуб помага на ID хокея. До момента Янчев е предоставял и подарявал методическа помощ под формата на учебници и друга литература за хокей на ID треньорите. От варненския клуб са решили да оказват съдействие на ID отбора, който е вицесветовен шампион от игрите на Спешъл олимпикс при всяка възможност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мотоклубовете излизат на протест срещу скока в цените на "Гражданска отговорност"
Дата: 11/05, 14:12
Терзиев уволни директора на "Гробищни паркове" в столицата
Дата: 11/05, 14:10
Екоминистерството: Язовирите са с най-високия процент на запълване в сравнение със стойностите през последните 9 години
Дата: 11/05, 14:08
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 14:00