Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Писател обяви, че в днешни времена на България й липсва словото, след като на преден план излизат интригите и сплетните, и всичките тези лоши неща, които политиците си разменят помежду си един за друг.
По време на Съединението и в исторически план посланията са били насочени към хората и те са могли да разбират тези послания. Сега ние сме в двете крайности, или ти говорят неща, които повечето от нас не разбират и не знаят за какво става въпрос, дали защото няма достатъчно капацитет за това, или пък е тема, която не е ясна, каза в „Твоят ден“ Добромир Банев.
Последният смята също, че от друга страна има политици, които се занимават само с интриги и с едно такова лошо отношение към колегите, в което няма нищо градивно.
Ние не сме хора, които да се зарадваме на доброто, да се зарадваме на успеха. Ние се радваме, когато някой спортист спечели златен медал и се гордеем така, все едно ние сме го постигнали. Политиците и българите са виновни еднакво за разединението и е време да се намери причина, която да не ни разделя, добави по Нова нюз той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20
Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00
Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30
Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50