Снимка ФБ
Талантлив българин има нужда от вашата подкрепя, за да се справи с коварно заболяване.
Младият писател Иво Христов за пореден път влиза в битка за живот. „Приятели, скоро не съм писал нищо относно здравословното ми състояние, защото през последния месец то рязко се влоши. Направените изследвания показаха наличието на тумор в гръбначния мозък, който за съжаление не се повлиява от терапията, защото се намира по-дълбоко от другите“, сподели той в социалните мрежи, цитиран и от nova.bg.
По думите му лекуващите лекари отказват да извършат операцията, защото тя крие риск от пълна парализа на цялото тяло. „Ето защо ни насочиха към клиника Сан Рафаеле в Милано, където вече прегледаха документите ми и са съгласни да ме оперират. Поради бързото влошаване на състоянието ми, операцията е насрочена за 16.април“, обяснява Христов.
Нужната сума за операция и последваща рехабилитация е 99,314 евро. „Отново съм на прага на безнадеждността. Отново отчаяно се нуждая от вашата подкрепа. Този път битката наистина е на живот и смърт“, написа още той.
За да помогнете на Иво Христов, можете да го направите по един от следните начини:
- Лесно онлайн дарение тук: https://pavelandreev.bg/campaign/jivot-za-ivo
- Като си закупите новата ми книга от тук: https://www.ozone.bg/product/ti/
- SMS с текст DMS IVCHO на номер 17 777 (1 лв.)
- Дарителска банкова сметка в POSTBANK: BG47BPBI79404078032501 - Иво Ивов Христов
- Дарителска банкова сметка в банка ДСК: BG27STSA93000026650257 - Иво Ивов Христов
- Pay Pal: ivohristov0102@gmail.com - Иво Христов
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Каламарис: Гръцкото правителство може да падне заради протестите
Дата: 23/12, 10:26
Семейството на Ненко Ганчев: Властите в САЩ са виновни за смъртта му
Дата: 23/12, 10:26
НСО дари близо 26 хиляди лева за каузата на "Българската Коледа"
Дата: 23/12, 10:26
Лора Крумова: Мария Цънцарова е по-смела от всички нас. Срещу нея стои цяла корпорация и т.нар "дълбока държава"
Дата: 23/12, 10:22
Петър Дочев за протеста за Цънцарова: Видях пред телевизията много мили и свестни хора, когато идвах на работа
Дата: 23/12, 10:051 Коментар