"Моряците" се подготвят за мача с Арда


10/09/2024, 14:17

Снимка: chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море започна подготовка за мача с Арда, който е на 15 септември (неделя) от 17:00 часа на стадион „Тича“.

Снимки вижте ТУК

Първото занимание за седмицата на „Младост“ днес бе водено от Илиан Илиев, след като ангажиментите му към националния отбор на България за първите му два мача в Лига на нациите приключиха.

В тренировката участва и Васил Панайотов, който игра по-малко срещу Северна Ирландия, а другите двама национали Живко Атанасов и Виктор Попов проведоха възстановяване на „Тича“.

На облекчен режим продължава да се подготвят Дани Мартин и Уеслен Жуниор. Първият въртеше обиколки около терена, а бразилецът наблегна на фитнес.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21

Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14

Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07

ЦСКА удари с 2:1 Лудогорец за Купата
Дата: 21/04, 23:001 Коментар

Дете е пострадало леко при катастрофата между двата трамвая в София
Дата: 21/04, 22:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия