снимка Агенция "Митници"
19 208 кг „марков“ прах за пране задържаха митническите служители на МП "Капитан Андреево" при проверка на товарен автомобил, влизащ в страната от Турция.
На 6 септември на МП "Капитан Андреево" пристига влекач с полуремарке с чужд регистрационен номер на път от Турция за Албания. Водачът - албански гражданин, представя пред митническите служители документи за превозваната стока – перилни препарати. Превозното средство е селектирано за щателна митническа проверка, при която в товарното помещение се установяват 9604 опаковки по 2 кг – общо 19 208 кг прах за пране.
Всички пакети са с логото на известна търговска марка.
В изпълнение на Регламент 608/2013 относно защита на интелектуалната собственост перилните препарати са задържани. За случая е уведомен притежателят на търговската марка, който е потвърдил, че стоката е фалшива, съобщават от Агенция "Митници".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Илин Димитров възложи проверка на Министерството на туризма
Дата: 10/05, 16:20
Бъчварова: Логично е да се мисли за номиниране на Гюров за президент
Дата: 10/05, 16:15
Масово велошествие по Цариградско шосе в очакване на Джирото в София
Дата: 10/05, 16:14
Моуриньо отрече да е имал какъвто и да е контакт с Реал Мадрид до момента
Дата: 10/05, 16:02
БАБХ пресече контрабанда на екзотични птици за стотици хиляди евро
Дата: 10/05, 15:55